Megoldatlan

Elhagyott, funkció nélküli betontömb vas darabokkal

Örs Vezér téren a troli végállomások felőli oldalon, a füves rész szélén (82-es troli végállomásához közel) látható egy kb 1.5 m hosszú betontömb, amin vaskorlát is található.
Valószínűleg nagyon rég állhat ott, valamilyen elterelő lehetett, jelenleg semmi funkciója, csak a füves/parkos területet és a teret csúfítja.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Örs vezér tere M+H

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023.03.27 A XIV. Kerület Zugló Önkormányzatának válasza: ,,Önkormányzatunk a bejelentett ügyben nem illetékes, sem a végállomás területe, sem a tárgyi forgalomterelő eszköz nincs az üzemeltetésünkben. Javasoljuk a bejelentést megküldeni a BKK Budapesti Közlekedési Központ Zrt. részére." --- Örs Vez...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • KOVÁCS Mariann hozzászólt a bejelentéshez.

    A beton darab sajnos még mindig ott látható, intézkedés nem történt.
  • KOVÁCS Mariann visszajelzésére vár.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    A Budapest Közúté és jelezték hogy elviszik.
    Kapcsolódó: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/118495/felesleges-beton-terelo
  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Google Street View alapján már 2012-ben is ott állt: https://goo.gl/maps/EN8mCx4cU1wXFni5A
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Örs Vezér téren a troli végállomások felőli oldalon, a füves rész szélén (82-es troli végállomásához közel) látható egy kb 1.5 m hosszú betontömb, amin vaskorlát is található. Valószínűleg nagyon rég állhat ott, valamilyen elterelő lehetett, jelenleg semmi funkciója, csak a füves/parkos területet és a teret csúf...

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00119352 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    Önkormányzatunk a bejelentett ügyben nem illetékes, sem a végállomás területe, sem a tárgyi forgalomterelő eszköz nincs az üzem
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • KOVÁCS Mariann bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére