Megoldott

Lekopott zebra

Kérem a zebra haladéktalan visszafestését. Gyakorlatilag semmi sem látszik belőle.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szugló u. 62

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • . Ben hozzászólt a bejelentéshez.

    A gyalogátkelő festését megújították még a tavalyi évben, a bejelentés lezárható.
    Köszönjük!
  • Lukács Máté visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által jelzett helyszín az idei évi útburkolatijel-fenntartási programunkban szerepel, felújítására a közeljövőben sor kerül.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechn
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő lámpák az Örsön

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Örs vezér tere M+H (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széttaposott, besározott járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szugló utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére