Megoldott

Tilosban parkolás

Tilosban, járdán, 1t. tengelyterhelést meghaladó járművek parkolása. A kereszteződést csak korlátozottan lehet belátni miattuk, balesetveszély!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Csillaghegyi út / Bojtár utca

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Mellékelten megküldjük Intézményünkhöz érkezett beadványára válaszlevelünket.

    Tisztelettel

    Óbuda-Békásmegyer
    Közterület-felügyelet

    [cid:image001.png@01D97819.6CCA40D0]
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Szikora Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Tilos lenne parkolni

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Használhatatlan parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Madzsar József utca / Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére