Megoldott

Szabálytalan parkolás úton

A 1138 Budapest Viza utca 9 szám előtt rendszeresen - a megállni tilos tábla ellenére - az úttesten szabálytalanul parkolnak autók, elfolglalva egy forgalmi sávot, ezzel jelentősen akadályozva a forgalmat. Ezzel kapcsolatos bejelentést már 3 évvel ezelőtt is történt, többek között a képeken látható BMW autó azóta ott parkol ingyenesen, szabálytalanul. Kérem a rendszeres ellenőrzést és a szabályok betartatását.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Viza u. 9

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közterület-felügyelet visszajelezte, hogy a helyszínt visszatérően ellenőrzik a jogsértések visszaszorítása érdekében.

    Köszönöm, hogy figyel lakó
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • 13. Kerületi Lakos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Forgalomból kivont jármű közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Vőlegény utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    közterület kisajátitása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Rokolya utca (XIII. kerület)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Össze-vissza parkolás, akadályoztatás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Béke utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére