Megoldott

táblajavítás - Bartók Béla út 43-47

Anonim Járókelő

kérjük a táblajavítást

a távolságot jelző tábla gyorskötözővel van rögítve

a másik tábla pedig lecsúszott, ez mutatja mikor lehet és mikor nem lehet megállni az adott teróleten.

Német diszkont előtti terület

Bartók ház

Budapest, Bartók Béla út 43-47, 1114 Hungary

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 43-47

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    javvtották, zárható! ;)
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    lehet elfelejtették
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eddig nem javították
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a JAROKELO-BUDAPEST-00119311 számú bejelentésüket. A jelzőtáblák helyreállítása folyamatban van, a kivitelezésig szíves türelmüket kérjük.

    Üdvözlettel

    Szabó Gézáné
    Elle
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kint maradt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Albert utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lámpa program hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére