Megoldott

Graffitis lépcsőfeljárat

Anonim Járókelő

graffitis lépcsőfeljárat M4 Móricz Zsigmong körtér J feljárat

Váli utca felől

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér 7

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "graffitis lépcsőfeljárat"-ról "Graffitis lépcsőfeljárat"-ra.

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a graffitiket munkatársaink eltávolították.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közterül
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú aluljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Batthyány tér M+H (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis felüljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Tímár utca H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére