Megoldott

otthagyott kátyúmaradványok

Anonim Járókelő

A Gogol-Pannónia sarkon, az Aldi felhajtójához közel kupacba van hányva egy csomó flaszter-darab.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Gogol u. 9

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    javítva
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy április 30-ig elvégzik a helyreállítást.

    Köszönöm, hogy figyel lakókörnyezeté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bűzös zöldhulladékgyűjtő zsák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Párta köz (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Terrárium és kiszabadult kígyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére