Megoldatlan

Kuka kihelyezése

Játszótér előtt mindig szétvan dobálva a szemét!
Ki kellene helyezni egy szemeteskukát a padok mellé

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Szent Korona útja 16

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes nem tervez új kukát kihelyezni.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Városgazdálkodási Főosztály
    Budapest Főváros XV. kerületi Polgármesteri Hivatal
    H-1153 BUDAPEST, Bocskai utca 1-3.
    E-mail: varosgazdalkodas@bpxv.hu
    Telefon: +36 1 305 3193
    [cid:image001.jpg@01D988A1
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Szabó Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Komposztálódó zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Nádastó park (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemét probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Szilas park (XV. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kültéri klíma az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Sárfű utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére