Megoldott

Beszakadt nagyon

Mikor kerül javításra?

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Csobánka tér 3

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szépen!
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00119261 számú bejelentésére válaszolva tájékoztatjuk, hogy megrendeltük a szerződött partnertől, a megvalósulásig türelmet kérünk.

    Tisztelettel,

    Óbuda-Békásmegyer Kö...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére