Megerősítésre vár

Hiányzó fényterelő

FRISSÍTÉS: 2023. augusztus 18.
Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.
"Hiányzik"

----

FRISSÍTÉS: 2023. március 28.
A BP. Közút válasza:
"Köszönjük a X. Hungária krt. - Hős utca gyalogosátkelő csomópontban észlelt, hiányzó fényterelővel kapcsolatos bejelentését.
A hiba elhárítását megrendeltük."

----

Leesett

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, 9

Hozzászólások

  • Horváth István visszajelzésére vár.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a X. Hungária krt. - Hős utca gyalogosátkelő csomópontban észlelt, hiányzó fényterelővel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását ismételten megrendeltük.

    Tisztelet...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is hiányzik
  • Horváth István visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a X. Hungária krt. - Hős utca gyalogosátkelő csomópontban észlelt, hiányzó fényterelővel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAP...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023. március 28. A BP. Közút válasza: "Köszönjük a X. Hungária krt. - Hős utca gyalogosátkelő csomópontban észlelt, hiányzó fényterelővel kapcsolatos bejelentését. A hiba elhárítását megrendeltük." ---- Leesett"-ról "FRISSÍTÉS: 2023. augusztus 18. Horváth István hozzászólt a bejelentéshez. "Hián...

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "Leesett"-ról "FRISSÍTÉS: 2023. március 28. A BP. Közút válasza: "Köszönjük a X. Hungária krt. - Hős utca gyalogosátkelő csomópontban észlelt, hiányzó fényterelővel kapcsolatos bejelentését. A hiba elhárítását megrendeltük." ---- Leesett"-ra.

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Hiányzik
  • Horváth István visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a X. Hungária krt. - Hős utca gyalogosátkelő csomópontban észlelt, hiányzó fényterelővel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAP...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére