Megoldott

Vízhiány és rongálás

Tisztelt Járókelők és Kutyatulajdonosok!

Szeretném jelezni, hogy a Podmaniczky utcai kutyafuttató területén jelenleg nincs még a kutyák itatásához szükséges víz megindítva. Több kutyasétáltatóval együtt panaszkodtunk, hogy a lassan 20-23 fokos nappali hőmérsékletek vannak, és a kutyák szaladgálása miatt sok ivóvízre lenne szükségük.
Így szeretnénk jelezni, hogy reméljük mielőbb megoldódik a vízhiány problémája illetve minden sétáltató vigyen magával elég vizet.
Egyébként nagyon szépen fel lett újítva, szeretünk is oda járni, csak sajnos nagyon sok a rongálás, a 72-es troli megálló előtti növényládákat rendszeresen rongálják, összefirkálják és benyomják a fa fedlapokat. Remélem ezek is mihamarabb ki lesznek javítva. A növényes takarás nagyon ötletes, remélem hamar megnőnek és eltakarják a forgalmat is.

u.i. (fotót sajnos nem készítettem)
Köszönöm: az egyik kutyasétáltató

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Dog Park

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük az együttműködést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő

    A kutyafuttatóban lévő ivókút hálózatra kötése megtörtént.

    Üdvözlettel:

    Budapest Főváros VI. kerület Terézvárosi Polgármesteri Hivatal
    Városüzemeltetési Főosztály

    Minden, ami TerĂ...
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!

    A növényládákat kollégáink lemosták, ahol szükséges volt visszacsiszolták és újrafestették.

    A kutyafuttatóba telepített ivókút vízhálózatra kötése folyamatban van, remélhetőleg ápr...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Paulay Ede utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Dessewffy utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiszáradt fa az ovinál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Munkácsy Mihály utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére