Megoldott

Szeméttelep, gondozatlan zöldterület

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2023.03.26.
Bejelentő észrevétele: "Fel szeretném hívni a tisztelt a II. kerületi önkormányzat figyelmét, hogy a környezetszennyezés következményeit évek óta a kerület lakói viselik. A feladatok elhárítása helyett, a II. és XII. kerület össze is foghatna a probléma megoldása érdekében, viszont ehelyett sikerült egy alapvető értékrendebeli problémát egy közigazgatási kérdésé silányítani. Nem tudom, hogy mindez hogyan egyeztethető össze azzal a zöldpoltikával, amelyet mindkét kerület zászlajára tűzött. Válaszukat várom."

-----------

FRISSÍTÉS 2023.03.24.

XII. kerület válasza:
"Köszönettel vettük megkeresésüket, azonban a bejelentésben szereplő probléma nem önkormányzatunk hatásköre, javasoljuk, hogy az illetékes Fővárost, illetve a BKK Zrt.-t keressék meg vele."

---

FRISSÍTÉS 2023.03.23.
II.ker. válasza: A jelzett terület közigazgatásilag a XII. kerület területe

------

Az 56-os, és a 61-es villamosvonal mentén, a Szent János Korház és a Budagyöngye közötti erdős területet ellepte a szemét és zöldhulladék. Nem csupán a fás-erdős rész, hanem a villamos nyomvonala is renkívül szemetes, gondozatlan. Külön kiemelném e tekintetben a Nagyajtai utcai villamosmegálló kiábrándító állapotát. Felháborító és megdöbbentő, hogy az illetékesek több éve nem foglalkoznak a problémával.

Előzmények:
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/50032/nagyajtai-utcai-villamos-megallo
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/44386/utasvaro-javitasa

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szilágyi Erzsébet fasor 121

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0013924/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00119221

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatja, hogy a villamosv
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!

    A graffitit kérünk új bejelentésben küldd be!

    Köszönjük!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    "Slava Ukraini" és "Z" orosz fegyveres szimbólum a jelzett szakaszon. Kérem a felület tisztítását!
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Fel szeretném hívni a tisztelt a II. kerületi önkormányzat figyelmét, hogy a környezetszennyezés következményeit évek óta a kerület lakói viselik. A feladatok elhárítása helyett, a II. és XII. kerüle...
  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkezdtek egymásra mutogatni. A kisvárosokban nagyobb a rend van. Budapesten 23 «királyság» van és egy Fővárosi Önkormányzat, amely egyetlen problémát sem tud megoldani.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2023.03.23. II.ker. válasza: A jelzett terület közigazgatásilag a XII. kerület területe ------ Az 56-os, és a 61-es villamosvonal mentén, a Szent János Korház és a Budagyöngye közötti erdős területet ellepte a szemét és zöldhulladék. Nem csupán a fás-erdős rész, hanem a villamos nyomvonala is renkívül szemetes, ...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresésüket, azonban a bejelentésben szereplő probléma nem önkormányzatunk hatásköre, javasoljuk, hogy az illetékes Fővárost, illetve a BKK Zrt.-t keressék
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Városrendezési irodára. Válaszukig szíves türelmét kérem.

    Üdvözlettel,

    Varga Ágnes
    kommunikációs munkatárs

    Budapest Fő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "Az 56-os, és a 61-es villamosvonal mentén, a Szent János Korház és a Budagyöngye közötti erdős területet ellepte a szemét és zöldhulladék. Nem csupán a fás-erdős rész, hanem a villamos nyomvonala is renkívül szemetes, gondozatlan. Külön kiemelném e tekintetben a Nagyajtai utcai villamosmegálló kiábrándító állapotát. Fe...

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    A jelzett terület közigazgatásilag a XII. kerület területe. A kerületek határa részben a Szilágyi Erzsébet fasor és részben az út és a szervízút közötti zöldterületen vezet.

    Üdvözle...
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Teleragasztott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére