Megoldott

Tönkrement forgalomirányítás szekrény

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2023. 06. 05.

Budapesti Közlekedési Központ válasza:

Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésében foglaltakkal kapcsolatban sem Társaságunk, sem a BKV Zrt. nem illetékes.

_____________________

FRISSÍTÉS: 2023. 03. 27.

Budapest Közút Zrt. válasza:

"A bejelentésben szereplő szekrényt nem a Budapest Közút Zrt. üzemelteti."

__________________________________________

XIII. Lehel téren a Templom mögött a FORGALOMIRÁNYITÁS szekrénye tönkrement oldalán nagyméretű rés. Kérjük javítását. Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Lehel tér 1134

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Köszönjük, hogy visszajeleztél!
    Kérjük, a probléma jelzéséhez és megoldásához írj egy új bejelentést!
    Köszönjük a megértésed!
    A Járókelő csapatának nevében: Miki
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szuper ...csak ami be lett jelentve azzal nem történt semmi.
  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A tárgyban szereplő bejelentésre vonatkozóan az alábbi tájékoztatást adjuk.
    A bejelentésben szereplő, a fényképeken látható "szekrény" nem forgalomtechnikai szekrény, han...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 73339 /2023-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023.03.27. Budapest Közút válasza: "A bejelentésben szereplő szekrényt nem a Budapest Közút Zrt. üzemelteti." --------------- XIII.Lehel téren a Templom mögött a FORGALOMIRÁNYITÁS szekrénye tönkrement oldalán nagyméretű rés . Kérjük javítását , köszönjük."-ról "FRISSÍTÉS 2023. 06. 05. Budapesti K...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Tönkrement FORGALOMIRÁNYITÁS szekrény"-ról "Tönkrement forgalomirányítás szekrény"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0014284/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00119177

    Tisztelt Ügyelünk!

    Köszönjük a megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésében foglaltakkal kapcsolatban sem Társasá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "XIII.Lehel téren a Templom mögött a FORGALOMIRÁNYITÁS szekrénye tönkrement oldalán nagyméretű rés . Kérjük javítását , köszönjük."-ról "FRISSÍTÉS: 2023.03.27. Budapest Közút válasza: "A bejelentésben szereplő szekrényt nem a Budapest Közút Zrt. üzemelteti." --------------- XIII.Lehel téren a Templom mögött a...

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő szekrényt nem a Budapest Közút Zrt. üzemelteti.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság

    e-mail: budapestkozut@budapestkozut.hu...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Túlcsorduló patak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Naplás út (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    8
    Válaszra vár
    8

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Október huszonharmadika utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Billegő fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Üteg utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére