Megoldott

Átformázott korlát

A Rákos pataknál lévő talán két -három éve felújított hídnál lévő korlátot valaki megrongálta.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Rákospatak u. 10

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Török Vazul lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A bejelentő visszajelzése alapján.
  • arozsas Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A korlátot megjavították, a széleket is rendbe tették!
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 40670 /2023-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tiszte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • arozsas Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Balesetveszélyes lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Nagykovácsi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére