Megerősítésre vár

Törött tükör

Tisztelt ügyfélszolgálat!

Hetek óta így áll ez a tükör. Először valaki kidöntötte,összetört,majd valaki visszaásta így☹️
A kihajtást segítené ebben a forgalmas kereszteződésben.
Köszönöm intézkedésüket

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Szálfa u. 53

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Klára!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében:
    László
  • Nagy-Bárány Klára visszajelzésére vár.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Tájékoztatjuk, hogy a forgalomtechnikai eszközök közbeszerzési eljárása folyamatban van, aláírást és a szerződéskötést követően gyorsított munkavégzés
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Nagy-Bárány Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nehéz kihajtás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Babits Mihály utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére