Megoldott

Kerékpáros útirányjelző tábla megtévesztő

FRISSÍTÉS: 2023.08.29.
A bejelentő visszajelzése:

"A táblák legnagyobb része változatlanul át van húzva Lánchídra hivatkozás tekintetében."

---------

A Bem Rakparton a Lánchíd irányába a kerékpárút mentén
több helyen megtévesztően még át van húzva a Kerékpárosok közlekedését elősegìtő táblákon a Lánchíd. Mivel december óta lehet kerékpàrozni a Lánchídon, tisztelettel kérnénk a táblák aktualizálásàt.

Köszönettel és üdvözlettel: Halmi Marianna

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Batthyány tér 1

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Halmi Marianna hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt BUDAPEST KÖZÚT Zrt.!

    Hálásan köszönjük.

    Üdvözlettel: Halmi Marianna
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy az ideiglenes forgalmi rend részét képező táblák és piros matricák eltávolításra kerültek. Köszönjük türelmét.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechn
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés leírását "A Bem Rakparton a Lánchíd irányába a kerékpárút mentén több helyen megtévesztően még át van húzva a Kerékpárosok közlekedését elősegìtő táblákon a Lánchíd. Mivel december óta lehet kerékpàrozni a Lánchídon, tisztelettel kérnénk a táblák aktualizálásàt. Köszönettel és üdvözlettel: Halmi Maria...

  • Halmi Marianna hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Illetékesek!

    A táblák legnagyobb része változatlanul át van húzva Lánchídra hivatkozás tekintetében.

    Üdvözlettel: Marianna
  • Halmi Marianna visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Halmi Marianna hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Ittletékes!

    Az elmúlt hónapokban a leírt problémákkal kapcsolatban nem történt előre lépés.
    Javasolt lenne esetlegesen a Magyar Kerékpárosklub megkeresése, hátha többet és hatékonyan tudnak...
  • Halmi Marianna visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a kerékpáros útirányjelző táblákkal kapcsolatos észrevételét. Tájékoztatjuk, hogy a „Lánchíd” felirat áthúzásának megszüntetésére felkértük a Lánchíd felújítását végző k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Halmi Marianna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Clark Ádám téri zebrák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: H Bence
    Illetékes: Budapest Közút
    Clark Ádám tér (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kopott behajtani tilos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fő utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem látható jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Öntőház utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére