Megoldott

Vízelvezető csatorna és csatornarács eltömődve

Tisztelt Illetékesek!

A vízelvezető csatorna és csatornarács erősen el van tömődve, a fű is benőtte. Minden esőzéskor jelentős problémát jelent ez a Múzeumkert mögötti téren. Az eltömődés miatt funkcióját nem tudja betölteni, s az úton és a járdán egyaránt jelentős mennyiségű víz hömpölyög akár napokon át.
Kérjük az eltömődés megszüntetését,
Köszönettel: Halmi Marianna

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Pollack Mihály tér 13 A

Hozzászólások

  • Halmi Marianna hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Józsefvárosi Gazdálkodási Központ!

    Amit leírtak, a problémat nem oldja meg. A nincs nem megoldás az eldugult rács funkciójára. Ki lehetne első körben talán takarítani. Lehet az is némi segít...
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a megkeresést.
    A képen látható folyókát már nem gyártják, ezért gyors megoldásként munkatársaink megszüntették.
    Kérjük tájékoztatásunk szíves elfogadását.
    Tisztelettel:...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Halmi Marianna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult folyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Tavaszmező utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére