Megerősítésre vár

Lekopott buszmegálló felfestések az Andrássy úton

Anonim Járókelő

Tisztelt illetékes!

Az Andrássy út kockaköves buszöbleiben a buszmegállók sárga felfestése teljesen le van kopva, láthatatlan, így gyakran beparkolnak (különösen esténként) az autósok a nem könnyen felismerhető megállókba. Kérem a hiba javítását, a sárga megjelölések újrafestését!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Andrássy út 44

Hozzászólások

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében:
    László
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VI. ker Andrássy úton a buszmegállók kopott burkolati jeleinek helyreállításáról Társaságunk gondoskodni fog. A megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖ
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Andrássy út buszmegállóhelyei kockakőből vannak kirakva, így a parkolóhelyektől eltérő burkolat miatt ezek hossza egyértelmű és jelzőtábla is jelzi azokat.
    A burkolatok cseréjé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére