Megoldott

Eltömődött víznyelő Hertelendy utcában

Anonim Járókelő

A XII. ker., Hertelendy utca 6. szám alatt az út szélén egy víznyelő hónapok óta eltömődött állapotban van.
Kérjük kitisztítását.
-->FCSM Zrt.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Hertelendy u. 9

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársunk kitisztította a megadott
    helyszínen található víznyelőt.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------- Továbbított üzene
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A járdán áll az eső víz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mátyás K
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Széll Kálmán tér (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csatornázás után elmaradt helyreállítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Béla király út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Tartsay Vilmos utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére