Megoldott

Kidőlt/szedett tábla

Kb. két hete várja további sorsát.

Előre is köszönjük intézkedésüket!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Budapest

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A forgalomtechnikai eszközöket a helyszínről Részvénytársaságunk elszállította.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leír
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • V. Áron visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • V. Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem működnek a jelzőlámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pöttyös utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rozsdás oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapest Közút
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zsákutca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Tamás
    Illetékes: Budapest Közút
    Address :Budapest (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére