Megoldott

Lomis tábla

Majdnem egy hónap van még a lomtalanításig a Palotanegyedben, de már kidekorálták a Horánszky utcát egy PC ház oldalfalából fabrikált táblával. "Fogva, videózva" - de mégis milyen jogon? Kérem eltávolítani, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Horánszky u. 4

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Tisztelt JGK Zrt.!
    Köszönjük a visszajelzést és a képet!
  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a megkeresést.
    A táblát eltávolították munkatársaink.
    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidobott hűtő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Golgota út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Rákóczi tér takarítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Rákóczi tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére