Megoldott

Elhagyott Mazda

Frissítés 2023.03.21
Bejelentő pontosítása:
A Fék utcában, a vasútállomás bejáratánál áll.
............
2022.07.20-n lejárt, 2022.11.07-n kivont

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ferencváros

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállították, köszönöm. Tisztelt Bejelentő, köszönjük visszajelzését!
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Közterület-felügyeleti Irodánk részére továbbított megkeresésére válaszolva mellékelten megküldöm XX/1866-5/2023 ügyszámú levelünket.

    Tisztelettel
    Szökrény Judit
    ügyintéző
    Budapest...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Íme, a Maps alapján:
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "2022.07.20-n lejárt, 2022.11.07-n kivont"-ról "Frissítés 2023.03.21 Bejelentő pontosítása: A Fék utcában, a vasútállomás bejáratánál áll. ............ 2022.07.20-n lejárt, 2022.11.07-n kivont"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A Fék utcában, a vasútállomás bejáratánál áll.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben add meg a probléma pontos címét, hogy ezzel is segítsük az illetékes gyors és hatékony munkavégzését.
    Ha 30 napon b...
  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Közterület-felügyeleti Irodánk részére érkezett egy megkeresés a 119052 hivatkozási számon, amelyben a bejelentő egy elhagyott Mazda típusú gépjárművet jelentett be, azonban pontos
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére