Megoldott

Hiányzó tükör

Az Izabella utca Rózsák tere felé eső végén, Dob utcára kanyarodást egy tükör segíti. A tükör eltűnt.
Ez veszélyes!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Budapest 0706

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott!
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Andrea!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében:
    László
  • Toth Andrea visszajelzésére vár.

  • Toth Andrea hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig nem sikerült 1 darab tükröt feltenni…. Május 10. Lassan közeledünk a 2 hónaphoz.
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A KRESZ tükör helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalom
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Toth Andrea hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, sajnos tükörrel is problémás kereszteződés, hát még nélküle!
  • Csabay Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Kb 1 hete hiányzik,ma én is írtam itt!
    Kíváncsi leszek mikor lesz újra ott tükör!
    Ma reggel a mögöttem kikanyarodó autós nem figyelt (valószínűleg nem jár arra sűrűn!), majdnem neki mentek, kijött utá...
  • Ügy Intéző elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ügy Intéző megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Toth Andrea bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megrongált jelzólámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Wesselényi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Baleset miatt kidöntött pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dembinszky utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kitakart stop tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nefelejcs utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére