Megoldott

A járda előtt hatalmas kátyú van

Kocsis utca Fehérvári út sarkán a járda előtt hatalmas kátyú van. A csatolt kép google steet view-t használ a valóságban a széttöredetett beton helyén egy nagy kátyú van.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 85/C

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Aichelburg Marton hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, megcsinálták!
  • Aichelburg Marton visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admins@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2023. április 4., kedd 10:04
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from Varosuz5
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Aichelburg Marton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú Beregszász

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Beregszász köz (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Útburkolat - Bercsényi utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Bercsényi utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Úhibák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Törökverő út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére