Megoldatlan

Galambtrutyi és ürülék

Anonim Járókelő

Szégyenteljes állapotok a Széll Kálmán téri metróépület bejáratánál és környezetében.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett elég információ a bejelentőtől.

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    A Széll Kálmán tér rendkívül nagy és folyamatos terhelésnek van kitéve. Társaságunk amellett, hogy igyekszik mindent megtenni a tér rendben tartása érdekéb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0013146-001/2023/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00119013

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük észrevételét, mellyel kapcsolatban az illetékes BKV Zrt. állásfoglalása alapján tájé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összehányt buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    illegális szemét lerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Pusztaszeri út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Emberi ürülék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kiss Timea
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére