Megoldatlan

Illegális szemétlerakat

Tatai út hátsó részénél vasúti sín felőli részen nagy mennyiségű szemét van szétszórva.
Kérem a tisztelt illetékeseket, hogy intézkedni szíveskedjenek. Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Tatai u. 85

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: PVKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "PVKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00118989 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    Önkormányzatunk a bejelentett ügyben nem illetékes. A beadványt – a megjelölt területen található hulladék miatt – a Polgármest
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Hà F bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Erdőben szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: PVKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály
    XVII. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kábel hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Zsolt
    Illetékes: PVKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális hulladek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: PVKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály
    Harangozó utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére