Válaszra vár

Hiányzó utcanévtábla

A Pércsi Lajos lépcső felső táblája eltűnt. Az alsó megvan.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Doberdó út 108

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax: +36 1 4532619

    III. kerület Polgármesteri Hivatal

    Igazgatási Főosztály

    Hatósági Osztály

    Közt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A hirdetés kitakarja a zebrát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    alacsonyan lévő választási plakát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barát Éva
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hunyadi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Galagonya utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére