Megoldott

Járda javítása

Kêrem végezzék el a járda javítását! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hadrianus u. 7

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész. Köszönjük szépen!
  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Folyamatban.
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00118957 számú megkeresésére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a járda javítását megrendeljük az Önkormányzat szerződött partnerétől.
    A megvalósulásig szíves türelmüket ké...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére