Megerősítésre vár

Bezárt kapu

Anonim Járókelő

A parkba vezető kapu zárva lánccal, lakattal, kerülni a kutya futtató miatt nem lehet.

A zebra ide vezet, de innen se jobbra se balra, se előre így...

Probléma helyszíne
G392+C2 Budapest Magyarország

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a park bejelentett kapuját balesetmegelőzés céljából átmenetileg zárva tartjuk. Folynak az egyeztetések arról, hogy hogyan tehető bizton...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Bálványfák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Hunyadi János út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Közterületi rendezetlen fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Baross utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányos fasor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére