Megoldatlan

Nagyfelületű aszfaltozásra lenne szükség

Kedves Budapest Közút!

A Rákóczi út állapota egyre siralmasabb a József körút és a Vas utca közötti szakaszon. Ennek a kb. 8000 m2-nek a kopóréteg cseréjét mikor tervezik megcsinálni? Nagyban növelné az itt áthaladó emberek utazási komfortját, akik akár busszal, akár autóval érintik ezt a szakaszt.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Rákóczi út 37

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Archibald Stephens hozzászólt a bejelentéshez.

    megoldatlan
  • Archibald Stephens visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem csak ez a szakaszon. A Rákóczi út a Nagy és a Kis körút között borzasztó állapotban van évek óta. Volt remény arra. hogy a Blaha tér felújítása keretében a Rákóczi utat is rendbe teszik, d...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Archibald Stephens bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyúsodás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Blaha Lujza tér M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Blaha Lujza téri tó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Blaha Lujza tér M (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére