Megoldott

Összetört, hiányos járda

A Diószegi utca megjelölt területén a járdából több tenyérnyi darab hiányzik, vagy összetört. Kérem javítsák, így balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Diószegi Sámuel utca 6

Hozzászólások

  • Ládi Anna lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez gyors volt, nagyon köszönjük!
  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a bejelentést.
    A JGK Zrt. Városüzemeltetési Igazgatóság munkatársai javították a burkolatot.
    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    MoBi pont a járdát foglalja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Horváth Mihály tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányos aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Magdolna utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járdaszegély leválása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zi Anna
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Nagy Fuvaros utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére