Megoldott

Újra kátyú

A jelzett helyen ismét megsérült az aszfalt. Mivel kerékpárral mennek rá kérem, ezt figyelembe venni a szakszerű javításakor. Köszönöm a munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út 63

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás alatt az útszakasz.
    Megoldva. Köszönöm!
  • Sleepy Claus visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Alakuló Grand Canyon a Szondi utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szondi utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Régi kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nyugati tér (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére