Megoldott

Táblák a földön

Kérem, tegyék a helyére vagy vigyék el. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Hajó u. 4

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva! Köszönöm szépen!
  • Ügy Intéző megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét!

    A jelzőtáblák ideiglenes forgalmi rend részeként került ki a közterületre, a kivitelezőt felkértük, hogy a forgalmi rendet állítsa helyre.

    Üdvözlettel:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére