Megoldott

Kiálló fedlap

Frissítés 2023.06.20
Bejelentő visszajelzése:
Megoldásra vár.
............
Tisztelt Vodafone!
Az Etele út - Fehérvári út buszmegálló melletti kis járdán a UPC feliratú fedlappár egyik tagja kiáll a járdából.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 101a

Hozzászólások

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Képes. Szép lett!
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott.
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Vodafone! Az Etele út - Fehérvári út buszmegálló melletti kis járdán a UPC feliratú fedlappár egyik tagja kiáll a járdából."-ról "Frissítés 2023.06.20 Bejelentő visszajelzése: Megoldásra vár. ............ Tisztelt Vodafone! Az Etele út - Fehérvári út buszmegálló melletti kis járdán a UPC feliratú fedlappá...

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldásra vár.
  • Pál András visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Graffitis szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    Karinthy Frigyes út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kopott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Petzvál József utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére