Megoldott

veszélyes kereszteződés

6A 4. kerület Venetianer-Károlyi István utca kereszteződésben elhelyezett tükör rosszul van beállitva, csak kis szakaszt mutat, a Váci út felől érkező autókat csak nagyon közelről lehet észrevenni
balesetveszélyes, át kellene állitani a tükröt, netán közelebb elhelyezni a kereszteződéshez
/a Google képen nem látható a tükör, a fa mögött van /
már jeleztem régebben, de nem történt semmi

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Károlyi István u. 36

Hozzászólások

  • P Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott, leszerelték.
  • Slezi Iván visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét. A tükröt forgalomtechnikai kezelői hozzájárulásunk nélkül helyezték ki. Intézkedünk a megszüntetésére.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Slezi Iván bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Veszélyes közlekedési tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Berzeviczy Gergely utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kanyarban parkoló autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Závodszky Zoltán utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére