Megoldott

Szlömös romos Benczúr utcai zöldsáv

3 és fél év után végre kiküldött a terézvárosi önkormányzat néhány metszőollós kertészt a Benczúr utca zöldsávjának fel nem újított "régi" szakaszaira is. Egész kulturált lett a korábbi dzsungelhez képest.
Az évek óta(!) széthullott szegélykövek, kresztáblák és eldobált szemetek összeszedése azonban még nem történt meg.

Felelős: Temesvári Szilvia környezetvédelemért felelős alpolgáermester

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Benczúr u. 28

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes korábbi visszajelzése alapján.
    A Járókelő csapatának nevében:
    Tar Julcsi
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Kedves Járókelő!

    A továbbiakban is tartjuk magunkat a 2023. március 22-én adott válaszban
    leírt állásponthoz.

    A bejelentésben megjelölt problémát megoldottuk. Az ügy lezárá
    ...
  • Városjáró Blog visszajelzésére vár.

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Erről a válaszról egy régi tévéműsor címe ugrik be nekem:
  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük, hogy Ön is  törődik a környezetével és köszönjük a
    bejelentést. A közterületi zöldfelületek és burkolatok üzemeltetése
    állandó feladat, ennek része a takarítás és a k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VI. kerület Terézváros Önkormányzata"-ra.

  • Városjáró Blog bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Paulay Ede utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Dessewffy utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiszáradt fa az ovinál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Munkácsy Mihály utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére