Válaszra vár

Szutykos hirdetőtábla

Tisztításra szorul a Holdudvar parkban az egyik hirdetőtábla.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Holdudvar sétány

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Ügyfélszolgálatunkra érkezet 00118825 hiv. számú megkeresésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk. Az Ön által említett Budapest, Holdudvar park területén találh...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A hirdetés kitakarja a zebrát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    alacsonyan lévő választási plakát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barát Éva
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hunyadi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Galagonya utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére