Megoldott

Hiányos közmű fedlap

Anonim Járókelő

XIX.Ady Endre út -Corvin krt sarkán hiányos közmű fedlap. Kérjük javítását , köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Ady Endre út 32

Hozzászólások

  • I. Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján.
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Logó kábel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Magyar Telekom
    Ötvenhatosok tere (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányos fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    90014 (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére