Megoldott

Graffitis felület és felszedett utcakő

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2023.04.26.:

A Budapest Közút válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a Budapest VIII. kerület Blaha Lujza téren megrongált térkőburkolat, illetve utcabútorok ügyében írt megkeresésére, az alábbi tájékoztatást adjuk:
A térkövek helyreállítása érdekében az intézkedés már megtörtént és a burkolathelyreállítás elkészült. Az utcabútorok és a hulladéktartályon lévő graffiti eltávolításában illetékesség hiányában intézkedni nem tudunk. Kérjük szíveskedjenek a problémával a megoldásban illetékes - a főváros köztisztaságáért felelős kezelő -, BKM Budapesti Közművek Zrt. – FKF Köztisztasági Divíziót megkeresni."

-----

A Blaha Lujza téren a fa körüli beton felület és az előtte lévő járófelületrt összegraffitizték (közelben lévő kukát is)

Emellett a piros székek környékén az utcakövet is felszedték egy kis részen

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Blaha Lujza tér

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kiss László hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész.
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közterül
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    A teret nagyon gyorsan leamortizálódnak. Főleg, ha a felújítását rosszul végezték el.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elgazosodott járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Népfürdő utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ragad,csúszik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Albert utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére