Válaszra vár

Szent Gellért rakparti járda zsúfoltsága

Anonim Járókelő

A Szent Gellért rakparton naponta többezer gyalogos és kerékpáros közlekedik, szinte nem férnek el egymástól, miközben mellettük az úttesten csak néhány autó parkol. A parkolósávot meg kell szüntetni, és helyette kerékpársávot kell létesíteni.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Budapest Rudas gyógyfürdő

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 36945 /2023-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tiszte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    1 + 5 kátyú a szegélynél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Hunyadi János út (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Robogó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda
    Attila út (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Feljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    F2XR+58 (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére