Megoldott

Graffiti

Anonim Járókelő

Összefirkálták a híd jobb oldalát. "Rude" felirat. Kérem szíveskedjenek eltávolítani illetve lefesteni. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 190

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "graffiti"-ról "Graffiti"-ra.

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a graffitiket eltávolítottuk.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közterületek tisztánta
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Önkényuralmi jelkép

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitik az aluljáróban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vona Tibor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    11 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére