Megoldott

Megdőlt poller Váli utca

Anonim Járókelő

megdőlt poller Váli utca

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Váli u. 6

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "megdőlt poller Váli utca"-ról "Megdőlt poller Váli utca"-ra.

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    zárható, megoldott
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    várjuk a megoldást
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admins@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2023. március 27., hétfő 18:59
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from Varosuz5
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "megdólt poller Váli utca"-ról "megdőlt poller Váli utca"-ra.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés nevét "megdólt poller Váli utca"-ról "megdőlt poller Váli utca"-ra.

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hibásan elhelyezett közlekedési táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Nedecvár utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Felfestés a járdán és az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Bozókvár utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére