Megoldott

Kint felejtett tábla

Anonim Járókelő

A 6-os úton északi irányban a sávszűkített részen kinn maradt egy 70-es tábla az 50-esnek gondolt szakaszon kb. a Tóth József utca vonalában.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, 6 93

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "kint felejtett tábla"-ról "Kint felejtett tábla"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt a táblát letakarták, kikerült egy 50-es korlátozó ide is.
    Valamiért ezt meg tudták csinálni. Más problémával nem foglalkoztak.
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a 6-os úti vízvezeték építés miatti ideiglenes forgalmi rend bevezetését követően a forgalmi rendet Társaságunk munkatársa több alkalommal ellenőrizte. Az első
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem látható a fától a tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Mária Terézia utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Lekopott zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Forgó Tamás
    Illetékes: Budapest Közút
    Virágoskert utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére