Megoldott

Kiégett a kerékpáros zöld lámpa

Frissítés 2023.06.27
Bejelentő visszajelzése:
Érdemben most sem jobb.
.........
A jelzett kereszteződésben a villamossínek járdaszigeténél nem ég a kerékpárosok zöld lámpája.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hungária krt. 58

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szántai Károly hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem tudom, hogy változott-e valami, mert nagyon ritkán járok arrafele. Esetleg valaki tud válaszolni, aki rendszeresen arra jár?
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Károly!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében:
    László
  • Szántai Károly visszajelzésére vár.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XIV. Hungária krt. - Mogyoródi út csomópontban észlelt, hibás kerékpáros jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAP...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A jelzett kereszteződésben a villamossínek járdaszigeténél nem ég a kerékpárosok zöld lámpája."-ról "Frissítés 2023.06.27 Bejelentő visszajelzése: Érdemben most sem jobb. ......... A jelzett kereszteződésben a villamossínek járdaszigeténél nem ég a kerékpárosok zöld lámpája."-ra.

  • Szántai Károly hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdemben most sem jobb. Talán csak annyi a változás, hogy most nagyon-nagyon halványan (napsütésben szinte észrevehetetlenül) "világít".
  • Szántai Károly visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XIV. Hungária krt. - Mogyoródi út csomópontban észlelt, hibás kerékpáros jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAP...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szántai Károly bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére