Megoldott

Erodált vízelvezető

Anonim Járókelő

Az aszfalt szétmorzsolódott a rács körül.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Martinász utca

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft."-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt."-ra.

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Iktatószám: 1/655/1/2023/V4

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő vízelvezető hiba javításra került.
    Köszönjük, hogy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt."-ról "XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft."-ra.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mély kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Gyimesi út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadó útburkolat.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Szállító utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére