Megoldatlan

Nincs kerékpàrràmpa a Zuglói vasútállomáson

Kerékpárokat csak kézben cipelve lehet a vágányokhoz felvinni. Kérem, oldják meg a helyzetet! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mexikói út 46

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Collinge Virag hozzászólt a bejelentéshez.

    sajnos rámpa továbbra sincs
  • Collinge Virag visszajelzésére vár.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Collinge Virag hozzászólt a bejelentéshez.

    továbbra sincs megoldás :-( marad a cipekedés
  • Collinge Virag visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a Társaságunk részére küldött 118579 sz. megkeresésben foglaltakra, a MÁV Zrt. illetékes területi szervezeti egységének állásfoglalása alapján tájékoztatjuk, hogy Zug
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Collinge Virag hozzászólt a bejelentéshez.

    Ferihegy vasútállomáson van rámpa, ezért is gondoltam, hogy hàtha itt is fel tudnak tenni.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha a MÁV-on múlik, nem is lesz soha.
  • Medgyessy László hozzászólt a bejelentéshez.

    Nemhogy kerékpár rámpa nincs, de a felújítás után sincs lift a mozgasserulteknek, babakocsiknak a Zuglói vasutallomason sem. Sem Kőbánya alsón, stb. Ők csak vagyakozhatnak, ha fel szeretnének jutni a...
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Collinge Virag bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Magas padka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ajtósi Dürer sor (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére