Megoldott

Kiégett közlekedési lámpa

Újpest templom utca Károlyi István utca kereszteződésében lévő lámpa sárga izzoja kiégett

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Templom u. 2

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a IV. Károlyi István utca - Templom utca csomópontban észlelt, hibás jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását a jelzőlámpa szerviz elvégezte.

    Tisztele...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő dani bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére