Megoldott

Fenyőfák és fatörzs a parkban

A Holdudvar parkban a futókör mellett két fenyőfa és egy fatörzs várja az elszállítást.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bécsi út 215

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a fenyőket elszállították.
    Munkatársaink munkáját jelentősen megnehezíti, ha a fenyők nem megfelelően vannak kihelyezve. E
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Galambürülékes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rengeteg szemét a vízparton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Árpád fejedelem útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Buszmegállóban mindig tele a kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kolostor út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére