Megoldott

Elfordult tábla.

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2023.03.14.

A Budapest Közút válasza:
"A bejelentésben szereplő jelzőtábla nincs Részvénytársaságunk nyilvántartásában, kezelésében. A helyreállításával kapcsolatban szíveskedjenek a BKK-hoz fordulni."

--------
Elfordult tábla

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Örs vezér tere M+H

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kerékpárosok részére kihelyezett sebességkorlátozás jelzőtábla helyreállítására a szükséges intézkedést megtesszük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgató
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "Elfordult tábla"-ról "FRISSÍTÉS 2023.03.14. A Budapest Közút válasza: "A bejelentésben szereplő jelzőtábla nincs Részvénytársaságunk nyilvántartásában, kezelésében. A helyreállításával kapcsolatban szíveskedjenek a BKK-hoz fordulni." -------- Elfordult tábla"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő jelzőtábla nincs Részvénytársaságunk nyilvántartásában, kezelésében. A helyreállításával kapcsolatban szíveskedjenek a BKK-ho
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Szentmihályi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére