Megoldatlan

Járdára eső tetőcserép

A 74-es trolibusz Károly Körúti megállójában várva a járdára esett a tetőről egy cserép/vakolatdarab, ezzel majdnem fejbe ütve egy idős bácsit.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Károly körút (Astoria M)

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba irodavezető úr!

    Csatoltan továbbítom a JAROKELO-BUDAPEST-00118442 bejelentéssel
    kapcsolatos választ további szíves felhasználásra.

    Tisztelettel és üdvözlettel:

    Dr. Pók Tibor...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala

  • Füleki Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kőtömb a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Munkácsy Mihály utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt redőny

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Gabriella
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Kuny Domokos utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Reklámbicikli

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Károly körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére